Zayıflama Kemeri Markaları

Kapıda Ödemeli En Ucuz Acura Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti AC-353
18,75

Acura Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti AC-353

18,75

Acura Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti AC-353

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Butterfly ABS Karın Kası Geliştirici ve Masaj Aleti + Termal Bel Kemeri HEDİYE
25,92

Butterfly ABS Karın Kası Geliştirici ve Masaj Aleti + Termal Bel Kemeri HEDİYE

25,92

Butterfly ABS Karın Kası Geliştirici ve Masaj Aleti + Termal Bel Kemeri HEDİYE

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz SixPad Abs Karın Kası ve Zayıflama Masaj Aleti + TERMAL KEMER
119,07

SixPad Abs Karın Kası ve Zayıflama Masaj Aleti + TERMAL KEMER

119,07

SixPad Abs Karın Kası ve Zayıflama Masaj Aleti + TERMAL KEMER

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Acura Yedi Motorlu Titreşimli Zayıflama Kemeri AC-778
165,00

Acura Yedi Motorlu Titreşimli Zayıflama Kemeri AC-778

165,00

Acura Yedi Motorlu Titreşimli Zayıflama Kemeri AC-778

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Acura Volkanik Taşlı 2 Motorlu Isıtmalı - Darbeli Zayıflama Kemer AC-740
299,00

Acura Volkanik Taşlı 2 Motorlu Isıtmalı - Darbeli Zayıflama Kemer AC-740

299,00

Acura Volkanik Taşlı 2 Motorlu Isıtmalı - Darbeli Zayıflama Kemer AC-740

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Titreşimli Zayıflama Kemeri Kilo Verilir mi, Zayıflatır mı ?

Türkiye' de uzun yıllardır satışı yapılan vibro shape, vibro belt, slimming bel, titreşimli kemer, motorlu bel kemeri veya acura zayıflama kemeri gibi isimlerle daha çok anılan içindeki motorların elektrik ile dairesel hareketler ile titreşim verebilen zayıflama aletleridir. Titreşimli zayıflama kemeri titreşim fonksiyonu ile en çok göbek, basen ve bacaklarda yoğun şekilde biriken yağlanmaları titreşim ile olduğu bölgelerde yumuşatarak çözülmelerine ve sıvı, ter v.b yollarla dışarı ayılmasına yardımcı olmaktadır. Titreşim uzun yıllar spor salonlarında zayıflamak için, evde elle tutulan boyun ve sırt masaj aletlerinde kullanlan bir yöntemdir. Şimdide bu ürünler ile ev tipi belinize, baseninize veya bacaklarınıza sarabileceğiniz cırtlı yapısı ile ergonomik kullanışlı zayıflama kemeri ürünleri üretilmektedir. Yoğun ve darbeli titreşim ile yağları çözerek aynı zamanda terlemeyle toksinleride vücuttan atılmasına yardımcı olur. Zayıflama kemeri ile zayıflamak için en önemli husus yoğun düzenli ve sık sık zayıflama aleti kullanmaktır. Bazı kullanıcılar üründen çabuk sıkılıp 1 hafta 10 günde bıraktıklarını belirtmekteler yada hergün değilde 2-3 günde 1 defa takarak zayıflamayı düşünmekteler. Malesef bu şekilde kullanım ile üründen sadece masaj etkisini alabilirsiniz. Önemli olan hergün 2-3 seans kullarak yağların çözülebilmesi için uygun ortamı yaratmalısınız. Düzenli kullanımlar ile ortalama 3 haftada etkilerini gösrmeye başlayacaksınız. Bu tarz zayıflama kemeri kullanımda günlük su tüketiminizin 2 lt civarı olmasına özen göstermelisiniz. Su yağları çözmede ve istenmeyen toksinleri vücuttan atmakta en büyük yardımcınız olacaktır. Bölgesel incelme ve kilo vermek içib titreşimli elekrtikli zayıflama kemerini hergün 10 dakikalık senaslar halinde 2-3 defa kullanarak mkemmel sonuçlar alabilirsiniz. Sonuçta zayıflama kemerleri kimyasal veya bitkisel herhangi bir içeriğe sahip değildirler. Mekik aleti ile mekik çekerken nasıl karın bölgesini siz sıkıştırarak kasları çalıştırıp yağ yakımı sağlıyorsunuz. Bu ürünlerde ise siz hareket etmeyerek titreşim yolu ile alet yağları çözmek için gerekli titreşim ve hareketi sağlayarak kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımına yardımcı oluyor.

Elektrikli Zayıflama Kemeri işe Yarıyor mu, Faydaları Nelerdir ?

Elektrik ile çalışan titreşimli bel kemerleri daha öncede belirttiğimiz gibi mucize vaad eden zayıflama hapı veya zayıflama kremi gibi kimyasal içerikli ürünler değildirler. Spor aletlerinde yaptığını etkiyi titreşimli zayıflama kemeri dairesel düz veya ters hareketler ile yağları yumuşatarak çözülmelerine yardımcı olmak ve vücuttan atılmalarında etkili rol oynamaktadır. Bu tarz ürünlerde de güvensizlik yaşanabiliyor, bunun en büyük sebebide kullanıcının daha önce zayıflama hapı, kremi, çayı ve bunun gibi ürünlerden kullanıp istediği etkiyi görememesinden kaynaklanmaktadır. Sitemizde hiçbir kimyasal zayıflama hapı, kremi, çayı gibi ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Bölgesel incelme için zayıflama kemeri spor salonlarında, masaj aletlerinde de kullanılan titreşim fonksiyonu ile çalıştığı bölgede kan dolaşımını hızlandırıp daha fazla oksijen hücum etmesini sağlamak ve dolayısı yağ yakımını hızlandırmayı amaçlamaktadır. Bu tür kemerler yoğun ve darbeli titreşim yaptığı için uzun süre kullanılmazlar. Firmalar ürünleri tasarlarken genellikle 10 dakikalık seansolarak düşünülmüştür. Yani birçok model 10 dakika sonra otomatik kapanır. Bu süre hem vücut için hem kemer için ideal süredir. Sizde kullandığınızda göreceksiniz ki 10 dakikadan fazla kullanım pek mümkün olmayacaktır ve yeterli olacaktır. Diğer taraftan ürün teknolojisinde maksimum güvenlik ön plandadır, ürünlerin içinden çıkan adaptörü ürünü fişe takmadan önce adaptörü takarak tamamen güvenlik sağlanmış durumdadır. Sizde titreşimli bel kemeri faydaları ve etkilerini kullanarak hem zayıfamaya hem sıkılaşmaya kısa süre içinde güvenle başlayabilirsiniz. Sitemizde ayrıca pille çalışan elektro kas uyarımı yapan butterfly veya ab tronix şeklinde ürünlerde mevcuttur. Bu tarz pille çalışan ürünler motorlu olmadığı için dairel titreşim vermezler sadece vücuda yapıştırılan pedler ile elektro kas uyarımı vererek hem incelmeye sıkılaşmaya hemde kas gelişimine yardımcı olmayı amaçlamaktadırlar. Sizin amacınız yağ yakımı ve zayıflama ise daha çok titreşimli motorlu elektrikle çalışan güçlü motorlu zayıflama kemerlerini tercih etmelisiniz.

Kapıda Ödemeli Titreşimli Motorlu Zayıflama Kemeri Nerede Satılır, Nereden Alınır ?

Sporbyfit sitemizde zayıflama kemeri kategorisindeki ürünler arıza oranı düşük en kaliteli ve faturalı, ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantili ürünlerin satışı yapılmaktadır. Bazı markalarda sezon içerisinde fiyat düşürülmektedir bu tarz kampanyalı ürünlere indirimli zayıflama kemeri linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünleri ister sayfadan online kart ile taksitli, ister banka havale/eft ile indirimli istersenizde kapıda nakit ödemeli zayıflama kemeri seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Sporbyfit.Com Ailesi olarak en kaliteli en uygun fiyat avantajı ile elektrikli veya pilli motorlu titreşimli zayıflama kemeri çeşitlerini beğeninize sunar.