Kum Boks Torbası

Boks Torbası ile Boksun Faydaları Nelerdir ?

Evde çalışma odanızda, balkonda, terasta, bahçede veya evinizde koridor arasında kullandığınız barfiks demirine asarak kullanabileceğiniz boks kum torbası ürünleri hem kondisyon hemde zayıflamak için en ideal antrenman ve egzersiz türlerinden biridir. Eğer evde boks torbası için tavana çengel askı aparatı takma şansınız yoksa ve evinizde koridor varsa duvar arasına takacağınız barfiks demiri ile de boks torbasını kullanabilirsiniz. Boks yapmak hem çok efor kaybettiren, kondisyon gerektiren ancak bir o kadarda eğlenceli bir egzersiz şeklidir. Özellikle kas ve iskelet sistemindeki durgun hareketsiz yaşam tarzına bağlı olan ağrıların giderilmesini sağlar. Neredeyse tüm vücut eklem ve kas sistemini çalıştırabilen boks antrenmanı eğer düzenli ve doğru yapılırsa çok kısa sürede istediğiniz kondisyon seviyesine ulaşabilir aynı zamanda dilediğiniz gibi fazla yağlarınızdan kurtulup kaslarınızı geliştirebilirsiniz. Sporbyfit sitemizde boks blog sayfamızdanda ulaşabileceğiniz bir çok antrenman ve egzersiz anlatımı ve videosu ile etkili ve doğru antrenmanlar yapabilirsiniz. Özellikle gölge boksu ve ayak eskrim ile ilgili öğrendiklerinizi uygularken çok yoğun tempo ile kan dolaşımınız hızlanacak hem yağ yakımı artacak hemde orhganlara daha fazla oksijen pompalanarak kondisyonunuz gelişecek. Bunun yanında kol, omuz ve karın kaslarınızda doğru orantılı şekilde gelişerek çok daha etkili yumruklar atabiliyor olacaksınız. Aynı zamanda omurganın çalışması ve egzersiz ile duruş bozukluklarıda giderilecek ve çok daha sağlıklı ve zinde bir görünüm kazanacaksınız.

Kum Torbası ile Egzersiz ve Antrenman Programı Nasıl Olmalı ?

Evinize alacağınız ev tipi boks kum torbası ile beraber sayfamızdan veya internetten boks eğitmenlerinin tavsiyelerine göre kilonuza ve kas kitlenize en iyi boks antrenman programı ile kısa sürede kendinizi geliştirmeniz mümkün. Yeni başlayanlar için haftada 4 antrenman ve 30 dakikalık çalışmalar ile başlamak uygun olacaktır. Kendinizi yavaş yavaş yoğun tempoya alıştırmalısınız ki istenmeyen sakatlıklara maruz kalmayın. Ürün detay sayfalarında yer alan egzersiz videoları ile de hem vuruş tekniklerini hem gölge dansı tekniklerini örnek alabilirsiniz. Boks antrenmanında bazen bir arkadaşınız ile beraber çalışma yapmanız gerekebilir. Boks Darbe Elliği Lapası ile size yardımcı olarak daha düzgün vuruşlar yapmanıza yardımcı olabilir. Diğer taraftan boks sporunun vazgeçilmez egzersizi olan atlama ipi ile çalışmakta bir o kadar önemlidir. Düzenli olarak ip atlamakta kondisyon seviyenizi arttırmak için ideal bir egzersizdir. Diğer spor dallarında olduğu gibi boks yapmak içinde düzenli ve sürekli kendinizi geliştirerek antrenmanlarınızı atlamadan devam etmenizi tavsiye ederiz.

Kapıda Ödemeli Ev veya Salon Tipi Boks Kum Torbası Nerede Satılır, Nereden Alınır ?

Sporbyfit sitemizde en kaliteli, yırtılmaz, delinmez suni deri ev tipi boks kum torbası ile salon tipi boks kum torbası seçeneklerine ulaşabilir kampanyalı modellere indirimli boks kum torbası linki ile takip edebilirsiniz. Kum torbalarını ister online kart ile taksitli, ister banka havalesi ile indirimli istersenizde kapıda nakit ödemeli boks kum torbası seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Sporbyfit.com Ailesi olarak en iyi ve en kaliteli ev tipi ve salonlara özel boks kum torbası modellerini beğeninize sunuyoruz.